prêmio
9,484.00

Progresywny jackpot - główna nagroda dla wszystkich automatów i gier. Kwota wygranej wzrasta przy każdym zagranym spinie. Im więcej graczy obstawia zakłady, tym szybciej jackpot rośnie w FortuneJoker.com.

Kwota jackpota jest wyświetlana w rublach. Musisz tylko zagrać w automaty i gry, aby zgarnąć Jackpota. Im więcej postawisz, tym większa szansa na wygraną.

Kwota jackpota rośnie z każdym postawionym zakładem i każdym nowym obrotem. Jeśli wygrana zostanie nagroda główna, zacznie się ona ponownie gromadzić od pewnej kwoty początkowej.

Jak zdobyć jackpota w kasynie online FortuneJocker

W naszym kasynie online są 3 rodzaje progresywnych jackpotów:

fantastic-jackpot Fantastyczny Jackpot - niezbyt duży, ale ten jackpot pojawia się bardzo często, jackpot, który łatwo wygrać! Jego zwycięstwo pozwoli traktować przyjaciół w barze lub zaprosić dziewczynę do restauracji.

psycho-jackpot Psycho Jackpot - średno jackpot, pojawia się również średnio 😉, ale jego wygrana pozwoli ci kupić dobry telefon, dzięki czemu będzie można grać na automatach w telefonie komórkowym.

mad-jackpot Mad Jackpot - największy jackpot w kasynie, pojawia się rzadko, ale jego wygrane będą w stanie zapewnić wakacje Twoich marzeń!

Jackpot to pula nagród, która gromadzi się kosztem procentowym z każdego obrotu. Nasze jackpoty kumulują się absolutnie ze wszystkich automatów. Jackpot można trafić tylko przy zwycięskim zakładzie. Nawiasem mówiąc, nie wiemy, kiedy i do kogo spadnie jackpot, ale możemy napisać zakresy korytarza, w którym może się pojawić:

  • Fantastyczny Jackpot - od 80 USD do 95 USD lub równowartość w walucie gracza;
  • Psycho Jackpot - od 175 USD do 215 USD lub równowartość w walucie gracza;
  • Mad Jackpot - od 470 USD do 590 USD lub równowartość w walucie gracza;

REGULAMIN DRAW JACKPOT

Ale aby wygrać każdego jackpota, należy przestrzegać pewnych zasad, które zostały wymyślone, aby uczciwie rozdzielić jackpoty między różne kategorie graczy. Musisz przyznać, że High Rollers ucierpią, jeśli jackpot trafi do użytkownika podstawowego, który gra tylko 1 cent każdy. Jak więc wygrać jackpot:

Fantastic Jackpot: pojawia się przy wygranych przekraczających 2 centy (lub równowartość w walucie gracza), nawet grając według stawki minimalnej, możesz wygrać jackpot

Psycho Jackpot: pojawia się przy wygranych przekraczających 2 centy (lub równowartość w walucie gracza), nawet grając według stawki minimalnej, możesz wygrać jackpot

Mad Jackpot: tylko dla wygranych powyżej 1 USD, więc jeśli chcesz ogrzać się nad morzem, musisz podnieść stawki!

Pamiętaj, że nie wszystkie jackpoty mogą być w tej chwili dostępne. Śledź nasze wiadomości i sieci społecznościowe, aby być na bieżąco.

Powodzenia w zdobywaniu największego jackpota! I nie zapominaj, że szukając największej nagrody, możesz przypadkowo wygrać najczęstszą wygraną - może to być drobiazg, ale wciąż niezła wygrana.